GŁOŚNE CHRAPANIE I BEZDECH SENNY
Aby poznać przyczyny chrapania i otrzymać indywidualne zalecenia, skonsultuj się z lekarzem (laryngologiem lub pulmonologiem). Jest to szczególnie ważne, jeśli chrapanie jest głośne i nieregularne oraz istnieje podejrzenie występowania bezdechu sennego.
… BEZ KONIECZNOŚCI PRZYJMOWANIA LEKÓW I STOSOWANIA IRYTUJĄCYCH URZĄDZEŃ MAJĄCYCH ZAPOBIEGAĆ CHRAPANIU
W wymagających tego przypadkach lekarz może zalecić przeprowadzenie specjalistycznych badań zaburzeń snu (poligrafii lub polisomnografii). Obejmują one rejestrowanie i analizę funkcji organizmu takich jak oddychanie, ciśnienie krwi, puls, poziom tlenu we krwi i aktywność mózgu w czasie rónych faz snu. W przypadku zdiagnozowania bezdechu sennego lekarz powinien ustalić odpowiedni plan leczenia. Jeżeli natomiast badania wykluczą występowanie bezdechu sennego, poduszka SISSEL® SILENCIUM jest idealnym rozwiązaniem na problemy związane z chrapaniem.
TESTY UŻYTKOWNIKÓW
Testy poduszki SISSEL® SILENCIUM rozpoczęły się na początku 2012 roku i zostały przeprowadzone w kilku krajach. Ich uczestnicy używali poduszki od 2 do 4 nocy i rejestrowali poziom dźwięków przed 1 lub 2 noce (w zależności od czasu trwania testu) z włączoną i wyłączoną funkcję zapobiegającą chrapaniu.

Zgodnie z wynikami testu chrapanie zostało zredukowane średnio o 70%, zaś maksymalnie o 95%. Wszyscy uczestnicy potwierdzili, że korzystając z poduszki byli następnego dnia bardziej wypoczęci i zregenerowani. Wszyscy bez wyjątku ocenili SISSEL® SILENCIUM jako łatwą w użyciu i wygodną.
Stacks Image 79
Nawigacja
Nasze strony
Kontakt
Nord Medical Sp z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Tel.: 22 833 53 33
Kom.: 601 252 690

E-Mail: kontakt@sissel.com.pl

Polecane sklepy