KOJĄCY SEN - WYSTARCZY NACISNĄĆ PRZYCISK…
Skuteczność trójwymiarowej poduszki zapobiegającej chrapaniu opiera się na innowacyjnej technologii, gwarantującej zdrowy sen dla chrapiących i odpoczynek dla ich partnerów.
  • Stacks Image 148

    Caption Text

  • Stacks Image 149

    Caption Text

… BEZ KONIECZNOŚCI PRZYJMOWANIA LEKÓW I STOSOWANIA IRYTUJĄCYCH URZĄDZEŃ MAJĄCYCH ZAPOBIEGAĆ CHRAPANIU
SISSEL® SILENCIUM nieustannie monitoruje dźwięki wydawane podczas snu oraz pozycję głowy na poduszce. Kiedy wbudowany w nią mikrofon wykryje odgłos chrapania, odpowiednie komory powietrzne delikatnie i cicho wypełnią się, powodując zmianę pozycji głowy na poduszce.

Zmiana położenia głowy zwiększa odległość pomiędzy językiem a gardłem, udrażnia drogi oddechowe i redukuje chrapanie. Jeśli pierwsze przemieszczenie nie przynosi efektu, wówczas poduszka SISSEL® SILENCIUM stopniowo zmienia pozycję głowy i odnajduje tę, w której chrapanie ustanie lub zostanie zredukowane do minimum.
ZAUWAŻALNE I WYMIERNE EFEKTY
Korzystanie z poduszki SISSEL® SILENCIUM może zredukować chrapanie aż o 95%. To prosty i skuteczny sposób na głęboki, wzmacniający sen. Użytkownicy mogą również z łatwością dokumentować i analizować efekty działań za pomocą dostępnego oprogramowania monitorującego.

Inteligentne rozwiązanie problemu chrapania!
Stacks Image 79
Nawigacja
Nasze strony
Kontakt
Nord Medical Sp z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Tel.: 22 833 53 33
Kom.: 601 252 690

E-Mail: kontakt@sissel.com.pl

Polecane sklepy